In mijn 2019 MK4 zit de standaard navigatie. Nu wil ik hem instellen voor mijn vakantie via Oostenrijk naar Italië. Moet ik schakelen tussen (landen)kaarten of kan ik het reisdoel zo intypen? Het adres in Italië vindt het systeem, maar mijn overnachtingsadres in Oostenrijk niet. Hij vindt zelfs het dorp niet. Doe ik iets fout?
Dan spel ik het al 45 jaar verkeerd Nee, het is goed gespeld, maar hij pakt helemaal niets in Oostenrijk
Ja je moet elke keer land wijzigen. Van nederland naar duitsland is via commando eerst zeggen land wijzigen en dan kun je desbetreffende land zeggen. Dit is idd het grote nadeel van sync Daar kwam ik ook achter toen ik van bederland naar belgie moest. Als het goed is bij intypen zie je boven aan welke land hij het zoekt. Gebruik nu android auto en dan heb je maps en tomtom die dit probleem niet hebben
Al 45 jaar naar hetzelfde, ook saai Staat/zit de kaart van Oostenrijk wel op/in de navigatie? Wat is de plaatsnaam dan probeer ik het even op de van mij
Inderdaad eerst land kiezen en daarna locatie. Sla ze daarna op als favoriet. Daarna kun je een route instellen met verschillende buitenlandse plaatsen door de favorieten toe te voegen in een rit.
Alleen via de spraakoefening kun je netbeans selecteren. Pertisau kan hij inderdaad niet vinden als je het intoetst. Via de spraakkunstige wel, omslachtig maar herbouwt. Eerst Oostenrijk, daarna de eerste letters van de stad spellen, daarna regel selecteren, straatnaam en nummer opgeven en hij vind het uiteindelijk wel. normaal gesproken lukt het wel om de naam van de stad in te voeren.