kijk hier maar even.Met uitgebreide documentatie. https://www.focusmania.com/te-koop-rinus-veekay-edition-ford-focus-st3-2-3-ecoboost-motor-en-280pk/
≥ FORD FIESTA ST 2.0 16V 150PK! 2de Eigenaar TOPSTAAT!! — Ford — Marktplaats hele mooie Fiesta , vorige eigenaar is er altijd heel zuinig op geweest.
Ik vind 'm wel vrij prijzig. Die van mij was in eenzelfde staat, met eenzelfde kilometerstand, en kostte €1500 minder. En daar stonden de mensen bepaald niet voor in de rij. Dit model zit gewoon nog niet echt in de lift.
Te koop in Holten https://www.erikhuzen.nl/occasions/...bo-st-sportstoelen-airco-lm-18-cruise/2660359
Hele mooie uitvoering zo op het eerste gezicht De spoiler vind ik echter helemaal niets, maar goed ieder zijn ding zal ik maar zeggen.
Focus ST mk2 pfl Ford Focus 2.5 20V Turbo € 10.950,00 https://link.marktplaats.nl/m180878...ium=android_social&utm_campaign=socialbuttons Deze is toch van iemand van hier geweest?
€11000 voor een auto van 14 jaar met 190000km op de teller. Het zal wel aan mij liggen maar is deze prijs niet een beetje over de top??
Tja , vragen staat vrij en het is maar net wat iemand er aan uit wilt geven. Staat nog een mk2 pfl electric orange te koop voor bijna 18K Ford Focus 2.5-20V ST3 |385 PK+|BI-XENON|NIEUWE MOTOR|92.000 € 17.950,00 https://link.marktplaats.nl/m180418...ium=android_social&utm_campaign=socialbuttons Maar ik denk dat je voor een nette eerlijke mk2 st pfl nog wel rond de 9K betaalt en voor een fl rond de 11 a 12K
een beetje? dan kan ik die diesel van mij nog wel voor 23K te koop zetten die is helemaal en nog geïmporteerd ook. als je 'm dan al aan een liefhebber verkoopt dat willen ze graag een originele NL auto. dat zijn de "normale" vraagprijzen indd.
ik als liefhebber geef er helemaal niks om waar de auto voor het eerst tenaamgesteld is. Ik wil gewoon de leukste auto, boeit me echt helemaal niks of ‘ie net buiten de Nederlandse lijntjes is begonnen of niet. Ik zie ook totaal het verband tussen import en liefhebber niet
ik begrijp wat je zegt Rob, mss ga ik ff wat te kort door de bocht. de ST in Electric Orange van de MK2 zijn tegenwoordig niet meer te tellen in NL, dus keuze genoeg. wil je een exclusieve ST (die men als investering zou kunnen kopen) dan zou die aan een aantal voorwaarden moeten doen en import is niet 1 van die voorwaarden. dus je ST voordoen alsof die exclusief is (hij vraagt er tenslotte 18K voor) dan moet het plaatje wel kloppen. verder zijn het natuurlijk heerlijke auto's om te hebben en/of mee te rijden
https://www.autowereld.nl/ford/focus/2-0-ecoboost-st-251pk-2015-racing-red-36135834/details.html Is een import sowieso (staat ook vermeld) maar de prijs strookt zo niet met andere ST's, zou dat alleen de KM stand zijn of zou hier meer aan de hand zijn?
eerlijk gezegd vind ik de uitrusting nogal karig, oké het winterpakket zit er wel op maar geen Sync volgens mij, geen cruise control en ook geen climate control.