Het grote motorrijderstopic

  • Onderwerp starter Onderwerp starter Remco
  • Startdatum Startdatum
  • Beste Bezoeker,

    Het forum draait inmiddels op de nieuwste versie. De vertrouwde uitstraling is voor een groot deel teruggebracht, maar we zijn nog bezig met het afronden van verschillende onderdelen. Daardoor kun je hier en daar nog zaken tegenkomen die anders werken dan voorheen of nog niet helemaal gereed zijn.

    We vragen daarom nog even om jullie geduld. In de tussentijd kan het forum gewoon weer actief gebruikt worden.

    Loop je ergens tegenaan, werkt iets niet goed of mis je een onderdeel dat er voorheen wel was? Laat het ons weten.
:worship:

Als motorrijder verbaas ik mij altijd weer als wij ergens een terras pakken of aankomen in een hotel, vaak zoeken de motorrijders elkaar op
en altijd nieuwsgierig waar en hoe er gereden is, dan word er passief meegenoten hoe een ander zijn/haar route heeft gereden.
Gevolgd door wat drankjes en dan begint het slap ouwehoeren over alles en niets

Toch niet vreemd dat ik daar van houd :mrgreen:

:thumbup: One big happy familie :cheer:
 
  • Leuk
Waarderingen: DexterXL
Net 4 dagen naar Sauerland, Teutburgerwald en de Harz geweest. 1700km. Wat een rust, ruimte en lege (snelle) wegen!
Nou dat vond ik vorige maand ook toen we op vakantie gingen in Duitsland, ze rijden ineens een stuk langzamer en voel je je zelfs snel als je 125km/h op de cruisecontrol
relaxed aan het rijden bent, en inderdaad minder verkeer op de weg, ook merkbaar met parkeren in dorpjes.
Ook daar is de brandstof een stuk duurder geworden....maar nog steeds goedkoper als in NL
 
  • Leuk
Waarderingen: Ecobeast en 2 Fast 4 U
27e Boszichtrit op zondag 17 mei 2026

Op zondag 17 mei 2026 organiseert MVC Boszicht al voor de 26e keer haar Boszichtrit. Een toertocht met een lengte van circa 225 km. Ook dit jaar heeft de organisatie een tot in detail uitgewerkte rit verzorgd die voert door een mooie en voor velen onbekende streek met fijne stuurwegen en leuke plaatsen. De deelnemende rijders kunnen een plezierige rit tegemoet zien omdat de toertocht gemaakt is met als insteek, voor en door motorrijders.

Het vertrekpunt van deze Boszichtrit is net als voorgaande jaren vanaf het clublokaal van MVC Boszicht, Café Boszicht, Annendaalderweg 73, 6105 AS Maria Hoop.

Inschrijven kan via voorinschrijving (uiterlijk tot 14 mei 2026) of op zondagmorgen 17 mei tussen 9.30 uur en 12.00 uur.
Geef ook even aan, als je met een groep rijdt, onder welke clubnaam jullie willen rijden. Dit in verband met het uitreiken van een beker voor de grootste club/groep.
Als het geld is overgemaakt krijg je van ons een bevestiging en een inschrijfnummer.
Met dit nummer mag je je dan op 17 mei melden bij de dames aan de inschrijftafel bij Café Boszicht.
Uiterlijk vrijdag 15 mei zal de route via e-mail worden verstuurd.
De routes zullen alleen beschikbaar zijn voor GPS zowel Garmin (meest recente kaartversie !!!) & TomTom 4xx/5xx.

Voorkom lange wachttijden aan de inschrijftafel en maak gebruik van de mogelijkheid van voorinschrijving.
De route rijden kan individueel of in groepen waarbij deelname geheel op eigen risico is.
Duopassagiers zijn natuurlijk ook welkom en kunnen gratis deelnemen.
Denk wel aan geldige papieren, paspoort en groene kaart een gedeelte van de rit voert door het buitenland.
Omdat er hoofdzakelijk over goedlopende wegen wordt gereden is er tijd genoeg voor een terrasje onderweg, maar gelet op het aantal kilometers wordt aangeraden om niet te laat te vertrekken.
Alvast een fantastische dag toegewenst.

Voorinschrijving
Maak 7 euro over onder vermelding van uw naam, e-mailadres (let op de bank erkent het @ teken niet, gelieve AT te schrijven) op rekeningnummer IBAN NL 41 RBRB 0955118913 tnv MVC Boszicht
De route zal u uiterlijk op 15 mei via email worden toegezonden. Voor meer informatie stuur een mail naar boszichtrit@gmail.com.

We zien jullie graag terug op 17 mei 2026 …
Zijn er misschien rijders die morgen mee willen rijden in groepsverband, verzamelen bij mij thuis tussen 9.00 en 9.30 op nr 99 ± 200m van café Boszicht
 
Voor de motorroute makers onder ons:

Voorheen werkte ik altijd met Routeyou.com, maar wil je daar je route exporteren dan moet je een abonnement nemen,
en als echte Hollander is dat toch een uitdaging om een alternatief te vinden.

Net deze ontdekt: https://motocurves.nl
Nog geen route ermee gereden, dat komt over een paar weken, maar ziet er veelbelovend uit met veel leuke opties,
ook als je een leuke route berekend krijgt, en je wilt net via een andere dorp, dan kan je gewoon de lijn verschuiven
naar waar jij langs wilt.
Opties zoals matig of sterke kronkel wegen kan je bij instellingen activeren en instellen, wel of geen veerboot, of zelfs
een melding krijgen als je langs een POI rijd.
Ik heb nu 4 routes gemaakt als GPX Track, ben heel benieuwd of het net zulke mooie wegen als Routeyou zijn, zo ja
dan word ik daar heel vrolijk van.
 
  • Leuk
Waarderingen: Doc en 2 Fast 4 U
@DexterXL

Mooie toevoeging denk ik voor de motorrijders onder ons.

In eerste instantie dacht ik dat het een spam bericht was :shock: , maar een Focusclublid doet dat niet met commerciële bedoelingen. ;)

Succes.
 
  • Leuk
Waarderingen: DexterXL
We zijn van plan morgen een stukje te gaan rijden (vrouw achterop) maar aangezien ik afgelopen week behoorlijk last heb gehad van mijn knie is het de vraag of ik dat überhaupt zal trekken.
Daarom vanmorgen even een rondje gedaan om te kijken hoe het ging. Motor wilde niet echt starten want hij had al een tijdje stil gestaan, maar even aanduwen en hij ging weer.
Bij een vriend langs geweest en daar startte hij zonder problemen. Onderweg getankt en toen deed hij niks meer. Bij thuiskomst sloeg hij af en ook toen deed hij niks dus ik denk dat de accu overleden is.
Morgen maar even bij mijn zusje langs om haar accu te lenen (ze heeft dezelfde motor). Uiteindelijk ging het best goed met mijn knie. Hopelijk blijft dat zo morgen.
 
  • Leuk
Waarderingen: gerardTDCI en 2 Fast 4 U
@DexterXL

Mooie toevoeging denk ik voor de motorrijders onder ons.

In eerste instantie dacht ik dat het een spam bericht was :shock: , maar een Focusclublid doet dat niet met commerciële bedoelingen. ;)

Succes.
inderdaad 0 commerciële bedoelingen, gewoon een site waar je hopelijk mooie routes kan uitzetten en rijden:thumbup:
 
  • Leuk
Waarderingen: Tigershark en 2 Fast 4 U